Posłuszeństwo na co dzień

Wydawnictwo: Galaktyka
flora i fauna

Autorka podpowiada, jak stworzyć dobrą relację między psem a opiekunem, wykorzystując cztery podstawowe zasady nagradzania i pamiętając o roli człowieka jako przywódcy stada...

marti91 | 2013-03-10

Jak dla mnie jest tu trochę czarowania - nazywanie nowatorskimi terminami rzeczy, które od dawna trenerzy stosują w szkoleniu. Do tego mało trochę poświęcone jak egzekwować posłuszeństwo w pracy z problematycznymi psami. I samozaprzeczenie autorki: podobno używa tylko metod pozytywnych, a na końcowym etapie do egzekwowania komendy zaleca stosowanie korekt. Ale... w przypadku pracy z psem od zera metody pokazane w książce na pewno się sprawdzą, innym także pomogą, tylko trzeba spojrzeć na nie trochę krytycznym okiem.

Amelun | 2010-10-21
Na półkach: Przeczytane, Poradniki

Polecam głównie ze względu na film, który w sposób prosty i zrozumiały pomaga przeprowadzić podstawowe szkolenie psa.

Esztal | 2016-07-22
gitgronostaj | 2015-12-07