Tajemnice Świata

Wydawnictwo: Murator S.A.
tajemnica, zagadki, poradnik,
poradniki
Elilaya

Super poradnik. Co było pierwsze - jajko czy kura? Gdzie jest święty Graal i Arka Przymierza? Czy istnieje życie po śmierci? Czy samce mogą być w ciąży? Gdzie jest koniec wszechświata? Setki niezwykłych historii, które ukazują tajemniczą stronę świata. Przeczytaj, by lepiej zrozumieć. Wszechświat się przed tobą otworzy. Natura nie będzie miała przed tobą tajemnic. Historia stanie ci się tak...

Super poradnik.
Co było pierwsze - jajko czy kura?
Gdzie jest święty Graal i Arka Przymierza?
Czy istnieje życie po śmierci?
Czy samce mogą być w ciąży?
Gdzie jest koniec wszechświata?

Wszechświat się przed tobą otworzy. Natura nie będzie miała przed tobą tajemnic. Historia stanie ci się tak bliska jak teraźniejszość. Błyśniesz wiedzą w towarzystwie.

źródło opisu: Tajemnice Świata, Murator S.A. 2011

źródło okładki: http://sklep.murator.pl/