Podbój Londynu

838524980X
powieść angielska, XX wiek
literatura piękna
Rudość

Anglia na początku XX wieku. Mieszkając w niewielkiej miejscowości można prowadzić ciekawe życie intelektualne i towarzyskie, nie dbając o wielkomiejskie rozrywki i uciechy. Oczywiście nie sposób żyć modnie, nie mając kochanka. Ale jak zdobyć kochanka i nie zdradzić męża? Niestrudzona Lucia i na to znajdzie sposób. Jak Luci udaje się podbić Londyn, pozostać sobą i triumfalnie powrócić do...

Anglia na początku XX wieku.

Jak Luci udaje się podbić Londyn, pozostać sobą i triumfalnie powrócić do domu, dowiedzą się Państwo z tej książki, przenoszącej nas w czasy, gdy samotni kawalerowie w zapale oddawali się robótkom ręcznym, a gramofon uchodził za "bolszewicki wynalazek".

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Rytm, Warszawa 1995

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

ciasteczna | 2014-07-07

Bardzo fajna książka, choć Lucia trochę mnie denerwowała swoim zachowaniem:) Jej sąsiedzi byli bezbłędni:)