Cypisek

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Darmowe dodatki Edytuj książkę
Cypisek
mięta

34 historyjki o przygodach Cypiska, syna rozbójnika Rumcajsa z Rzaholeckiego lasu. Dla dzieci i rodziców, pamiętających kultowe czeskie dobranocki Poznajcie Cypiska, syna Rumcajsa. To jeszcze mały, ale niezwykle rezolutny i pomysłowy chłopiec. Audiobook „Cypisek” na podstawie historii autorstwa Václava Čtvrteka opowiada o najmłodszym członku zbójnickiej rodziny żyjącej w rzaholeckim lesie....

34 historyjki o przygodach Cypiska, syna rozbójnika Rumcajsa
z Rzaholeckiego lasu.
Dla dzieci i rodziców, pamiętających kultowe czeskie dobranocki

Cypisek pomagał swojemu tacie, korzystał z tego, że natura jest tak blisko i bardzo lubił swoje wyprawy w głąb lasu. Znał tam każde drzewo, każdy najmniejszy dołek i potrafił rozpoznać zwierzęta po odgłosach, jakie wydawały. Uroczy chłopiec był ulubieńcem nie tylko w swojej rodzinie, ale również wśród stworzeń, które spotykał w lesie.
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać Cypiska, oto doskonała okazja: ukazał się audiobook w znakomitej interpretacji Wiktora Zborowskiego. Jedna z części cyklu to ponad pięciogodzinne nagranie o przygodach rezolutnego chłopca.
Starsi sl;słuchacze z pewnością kojarzą te opowieści z dawnych czeskich dobranocek emitowanych przed laty w telewizji i z sentymentem przypomną sobie przygody tej zgranej, miłej rodziny. Dzieci, które z Cypiskiem zetkną się po raz pierwszy, polubią go za energię, pomysłowość i niezwykle przyjazne nastawienie do otoczenia.

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 1981

mięta | 2012-03-31
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 20 marca 2012

Ta książeczka,to przypomnienie mojego dzieciństwa i dobranocek o Rumcajsie,rozbójniku o dobrym sercu:) Cypisek jest synkiem Rumcajsa i Hanki.Napisana w bardzo prosty sposób, by małe dzieci nie miały problemu z jej zrozumieniem. I mimo, że ma już swoje lata(oryginał został wydany w 1975r)nadal może zainteresować dzieci.

Piękne wydanie,duża czcionka,na pierwszą książkę do nauki czytania-idealna

majapil | 2012-12-04

czyt.Wiktor Zborowski