Uzdrawiająca osobowość. Dlaczego niektórzy ludzie cieszą się zdrowiem, a inni poddają się chorobie

Tłumaczenie: Sylwia Pikiel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zadbaj o siebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Self-healing Personality
83-89120-54-2
osobowość, zdrowie
poradniki
Cotta

Zdrowie oraz nasze relacje z innymi są efektem jedynej w swoim rodzaju mieszanki cech dziedzicznych, nawyków życiowych i reakcji emocjonalnych. Dlaczego niektórzy ludzie cieszą się zdrowiem, a inni poddają się chorobie? Jaki styl życia jest najlepszy dla Ciebie? Jak kształtować samouzdrawiającą osobowość? Na te pytania odpowiada w swojej książce Howard S. Friedman - profesor psychologii i profilaktyki zdrowotnej na Uniwersytecie Kalifornijskim.

(Drugie wydanie książki ukazało się pt. "Osobowość. Jak żyć w harmonii ze światem i ludźmi")

źródło opisu: www.gwp.pl

źródło okładki: www.gwp.pl