Rozważania tajemnic różańcowych zobrazowane epizodami z życia świętych.

Wydawnictwo: eSPe
83-89645-68-8
różaniec
religia
A--

Oryginalnym «zilustrowaniem» każdej tajemnicy różańcowej są krótkie historie z życia znanych świętych. Różaniec towarzyszył mi w chwilach radości i doświadczenia. Zawierzyłem mu wiele trosk. Dzięki niemu zawsze doznawałem otuchy. Różaniec to modlitwa umiłowana przez licznych świętych. W swej prostocie i głębi pozostaje ona również w obecnym trzecim tysiącleciu, które dopiero co się zaczęło,...

Różaniec towarzyszył mi w chwilach radości i doświadczenia. Zawierzyłem mu wiele trosk. Dzięki niemu zawsze doznawałem otuchy. Różaniec to modlitwa umiłowana przez licznych świętych. W swej prostocie i głębi pozostaje ona również w obecnym trzecim tysiącleciu, które dopiero co się zaczęło, modlitwą o wielkim znaczeniu, przynoszącą owoce świętości.

Jan Paweł II (List ap. Rosarium Virginis Mariae)

Niniejsza książka może okazać się bardzo pomocna w codziennej modlitwie różańcowej. Zawiera teksty biblijne odnoszące się do każdej z dwudziestu tajemnic różańcowych oraz propozycje własnych refleksji. Oryginalnym «zilustrowaniem» każdej tajemnicy różańcowej są krótkie historie z życia znanych świętych.

źródło opisu: eSPe, 2005

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl/data/gfx/pictures/medium/0/5/350_1.jpg