Różaniec łatwy do przełknięcia

różaniec, homiletyka, kazania, burzyki
religia
vandenesse

Dziś nikt nie ma czasu na długotrwałe terapie, skomplikowane badania czy rehabilitację. Zastrzyki też stały się niemodne, bo są bolesne i nieprzyjemne. Dziś na wszystko mamy pigułki: smaczne, łatwe do przełknięcia i szybkie w działaniu, z podwójną mocą. Tabletki na sen, ból głowy, stres, na lepsze wyniki w pracy, na ból brzucha i zgagę. Na wszystko! Ksiądz Burzyk zapisuje duchową receptę na...

Na wszystko! Ksiądz Burzyk zapisuje duchową receptę na pigułkę różańcową! Z nim różaniec stanie się przyjemny, skuteczny i bezbolesny, jednym słowem - łatwy do przełknięcia.

źródło opisu: Wydawnictwo Salwator

Mateusz | 2015-05-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Religia

Nietypowe podejście do różańca.Dobrze się czyta.

vandenesse | 2015-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2015