Różaniec Dziewicy Maryi. Rozważanie tajemnic z Janem Pawłem II

Wydawnictwo: Jedność
978-83-7660-231-8
religia
Nancy

Prezentowana książka z różańcem przeznaczona dla osób chcących lepiej poznać głębię modlitwy różańcowej, by jak najlepiej doświadczać jej wielkiego bogactwa. Publikacja pozwala na nowo odkryć piękno i mądrość modlitwy różańcowej. Wskazówki Autora – cenionego teologa – umożliwiają lepsze zrozumienie poszczególnych tajemnic, a więc pogłębienie sposobu odmawiania różańca, między innymi przez tzw....

Publikacja pozwala na nowo odkryć piękno i mądrość modlitwy różańcowej.
Wskazówki Autora – cenionego teologa – umożliwiają lepsze zrozumienie poszczególnych tajemnic, a więc pogłębienie sposobu odmawiania różańca, między innymi przez tzw. dopowiedzenia, które można wprowadzić do każdego „Zdrowaś Maryjo”, i akty strzeliste kończące każdy dziesiątek, nawiązujące do rozważanej tajemnicy. Zarówno obszerne wprowadzenie do rozważań, jak i same rozważania poszczególnych tajemnic znakomicie przybliżają papieską teologię różańca i uczą go odmawiać zgodnie z podpowiedziami papieża Jana Pawła II.

źródło opisu: ww.fnp.pl

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/okl/183000/183165.jpg