Oblubienica Pana

Divine romance
Abigail

Książka pełna mocy, miłości i piękna. Rzadko się zdarza, by powieść chrześcijańska łaczyła w sobie prostotę sztuki opowiadania z głębią wiary. Ta napisana z rozmachem saga, której fabuła rozciąga się na całą wieczność, ukazuje największe bogactwa dane wierzącym w Chrystusie. Miłość Boża oddana jest tu w sposób majestatyczny jak w potężnej symfonii. Oto historia ukrzyżowania i zmartwychwstania...

Oto historia ukrzyżowania i zmartwychwstania przedstawiona w sposób niezwykły, poruszający...Prezentowana z punktu widzenia aniołów. Bądź z nimi w ogrodzie, kiedy Pan będzie przedstawiał im swą piękną oblubienicę. Opowieść kończy się spełnieniem, kiedy to zwycięski Pan bierze Oblubienicę do Siebie. To naprawdę najwspanialsza historia miłosna jaką kiedykolwiek opowiedziano.

źródło opisu: wydawnictwo "life"

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ula | 2012-05-09