Cztery lata w Białym Domu. Wspomnienia

Wydawnictwo: Agencja Omnipress
83-209-0794-2
historia
Polu

Wspomnienia Doradcy do Spraw Bezpieczeństwa Państwa 1977-1981.

Greg Blackbird | 2017-12-15

Chyba trudno będzie nam znaleźć lepszy opis pracy administracji Białego Domu widziany oczami Polaka niż właśnie tu. Opis setki zdarzeń i problemów okraszony subiektywnym komentarzem Pana Zbigniewa to skarb. Swoją drogą trudno pojąć ile taki prezydent USA ma na głowie a tu opisano tylko politykę zewnętrzną. Pan Zbigniew jakoś mało napisał o tym co im umknęło w Iranie ale w sumie co miałby napisać.

Arkadiusz | 2016-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2016

Tematyka bardzo ciekawa ale narracja bardzo trudna i ciężka. Świetny polityk ale nie pisarz, szkoda. Nie jest to łatwa lektura.

Grażyna | 2015-03-15
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki

Bartek | 2014-09-05
Przeczytana: 05 września 2014

Doskonały opis ówczesnej sytuacji politycznej, z perspektywy tylko i aż Doradcy Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Marcin Napierała | 2014-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2014

Trochę się rozczarowałe. Słuchając wielkortonie wywiadów i analiz Profesora spodziewałem się ciekawszej książki.

Polu | 2014-05-10
Przeczytana: 17 kwietnia 2012

Bardzo interesująca pozycja. Przez pryzmat tego co p. Brzeziński wspomina można do tej pory spojrzeć na politykę innymi oczami. Polecam wszystkim którzy chcą naprawdę zobaczyć jak było i jaki mają wpływ tamte zdarzenia nawet na sprawy dzisiejsze.