Kafejka ''Dlaczego tu jesteś''a

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
8374920001
poradniki

Tak jak owego dnia totalnie zgubiłem się na drodze, tak też pogubiłem się we własnym życiu, nie wiedząc dokładnie, ani dokąd zmierzam, ani dlaczego w tym właśnie kierunku...

Marzena | 2015-02-05
Na półkach: Przeczytane, Motywujące
Przeczytana: 05 lutego 2015

To nie tyle książka co krótka opowieść, która pomaga odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego tu jestem?". Daje powód do refleksji, zastanowienia się nad sobą, nie mówiąc niczego wprost. Dobra by oderwać się od tego co jest i się zastanowić czy czujemy się spełnieni w tym momencie.
Większe wrażenie zrobiła na mnie dlatego, gdyż całkiem przypadkowo na nią natrafiłam. Można powiedzieć, że to jedna z tych pozycji, które ukazują się w odpowiednim momencie dla nas samych.

mataforgana89 | 2015-10-19
paulame | 2015-10-18