Uczymy się malować i rysować.Szkoła rysowania i malowania.

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Proste wskazówki i nieskomplikowane techniki pozwalają już pięciolatkom tworzyć własne obrazy i to bez specjalnego wysiłku.Szkoła malowania i rysowania otwiera dzieciom wrota do barwnego świata, który można wyczarować za pomocą kredek świecowych, ołówkowych, farb wodnych, plakatowych i flamastrów. Jasne i proste wprowadzenie w zasady nakładania i mieszania kolorów, obrazowe przedstawienie krok po kroku opisanych technik i bogata galeria inspirujących, łatwych do wykonania, obrazków a książk

ganesza | 2013-10-12