11 przykazanie. Masz prawo być bogaty

Tłumaczenie: Agnieszka Rogalińska
Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

„11 przykazanie” to podnosząca na duchu kompilacja fragmentów z najznakomitszych motywacyjnych dzieł na temat dążenia do dobrobytu, jakie kiedykolwiek napisano. Ich autorami są genialni założyciele amerykańskiego ruchu ideologicznego Nowej Myśli, których nie ograniczała jeszcze poprawność polityczna, dzięki czemu ich przekaz był tak bezpośredni, nieskrępowany i potężny jak ich przekonania. Nigdy jeszcze teksty tych guru sukcesu nie znalazły się wspólnie w jednej książce. Tutaj mamy przed sobą najciekawsze fragmenty filozofii życiowej najbardziej fascynujących spośród tych pisarzy, tak dobrane i zaaranżowane, aby nawzajem się wzmacniały i uwypuklały. Wszystkie ich sprawdzone sposoby i strategie przyciągania bogactwa opierają się na jednej, podstawowej idei: Kluczem do sukcesu są nasze myśli – zmienić nasze życiowe doświadczenia możemy tylko zastępując stare, ograniczające nas podejście przez nowe, postępowe.

źródło opisu: Matras

litpawel | 2015-07-30