Kaja i Anna

super ksiazka

super ksiazka

CZego to się w młodości nie czytało :D

CZego to się w młodości nie czytało :D

Bardzo dobry, poruszający romans..świetna akcja i ciekawa historia o dwóch siostrach Kaja to tryskająca energią kobieta interesu, a Anna to uzdolniona artystka malarka zakochane w tym samym mężczyźnie, obie zaczynają się spotykać z kompozytorem.
Świetna książka po prostu.

Świetna książka po prostu.

Taki sentymentalny powrót w lata początku zmiany ustroju.
Mamy rok 1991,po ulicach jeździ nadal dużo fiatów i polonezów.
Ale,to książka o uczuciach nie o samochodach.
Mamy dwie siostry,pierwsza to Kaja odważana i pewna siebie.Idąca przez życia z odniesionym czołem.
Jej siostra Anna,to wrażliwa malarka.Uważająca,że życie jej nie bardzo rozpieszcza.
Pewnego dnia,przed nimi staję pewien kompozytor.
To Sebastian,obie siostry posuną się niemal do wszystkiego by go zdobyć.
Książkę nie ocenię wysoko,mimo że przeczytałem w jeden dzień to nie była to lektura najwyższych lotów.

Taki sentymentalny powrót w lata początku zmiany ustroju.
Mamy rok 1991,po ulicach jeździ nadal dużo fiatów i polonezów.
Ale,to książka o uczuciach nie o samochodach.
Pewnego dnia,przed nimi...

• Obyczajowe