Ogród wodny

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Piękno wody w ogrodzieMiniaturowe oczko wodne w gotowym zbiorniku, staw foliowy, sadzawka bagienna, staw kąpielowy, strumień na zboczu, fontanna a w każdym ogrodzie, niezależnie od jego wielkości i położenia, znajdzie się miejsce na oazę z szumiącą wodą. W tym zwięzłym i niezwykle użytecznym poradniku zebrano informacje na temat planowania i tworzenia różnego rodzaju ogrodów wodnych i stosowanych w nich urządzeń technicznych. Opisano tu także zasady doboru roślin i zwierząt.* Jak zaplanować ogród wodny* Urządzenia techniczne: pompy, wodotryski, filtry, oświetlenie* Rośliny w wodzie i nad nią* zwierzęta do ogrodu wodnego* Praktyczne rady na najczęściej spotykane problemy* Kalendarz prac