Księgowość w małej i średniej firmie. Uproszczone formy ewidencji + dodatek

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Książka ta jest przydatna dla wszystkich przedsiębiorców kierujących małymi i średnimi przedsiębiorstwami w Polsce -umożliwia zapoznanie się z podstawowymi zasadami prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych. Publikacja ta może być także wykorzystana jako materiał szkoleniowy dla studentów szkół wyższych oraz słuchaczy i uczestników kursów i szkoleń, którzy zamierzają samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą i samodzielnie ją ewidencjonować. Autorzy w sposób przystępny przedstawili ewidencje dotyczące wszystkich czynności obowiązkowo ujmowanych w księgach, ewidencjach czy też rejestrach podatkowych, realizowanych w trakcie prowadzenia działalności od jej rozpoczęcia do zakończenia.DODATEK: + CD ROM

Chaoticreader | 2016-04-09
Beniamin | 2013-06-01