Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą

Wydawnictwo: Onepress
9788324601967
biznes, finanse

Koniec z biernym wykonywaniem poleceń przełożonych! Czas przejąć stery i wykazać się inicjatywą. Umiejętność zarządzania samym sobą i radzenia sobie w chwilach kryzysu to olbrzymi atut każdego menedżera.

hienka7 | 2017-05-26
Na półkach: 2017, Przeczytane
Przeczytana: 26 maja 2017

Kolejna książka jak z pozycji sierotki przejść na pozycję człowieka odpowiedzialnego za swoje czyny tym razie na gruncie zawodowym. Jest to historia Steva pracującego w agencji reklamowej, który po niezaakceptowaniu przez klienta jego propozycji reklamy chce się zwolnić z pracy. Pisząc wymówienie spotyka magika Caylę, która krok po kroku pokazuje mu co ma zrobić, żeby odnieść sukces i żeby nie obwiniać za swoje niepowodzenia wszystkich dookoła. W książce pokazana jest też "sztuczka" mająca pokazać, że ograniczenia można ominąć - jest to metoda pokazująca jak w wizytówce wyciąć tak dużą obręcz, żeby można założyć ją na głowę :) Myślę, że warto przeczytać.

Agnieszka | 2016-12-11
Przeczytana: styczeń 2016

Standardowa forma dla Blancharda - napisana w formie rozmowy "coachingowej" z pozornie przypadkowo spotkaną osobą. Coach zachęca zrezygnowanego bohatera do szukania rozwiązań i nie ulegania zniechęceniu w trudnych momentach. Lekka i przyjemna w odbiorze, a wiele cytatów warto przyczepić na biurku w pracy:)

benia_franek | 2017-01-27
Mateusz Paszek | 2016-10-05