Traktat o Unii Europejskiej. Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską. Komentarz

Wydawnictwo: LexisNexis
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Książka zawiera teksty najważniejszych aktów prawnych dotyczących funkcjonowania Unii Europejskiej, tj. Traktatu o Unii Europejskiej oraz Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską, w wersji ujednoliconej zgodnie z oficjalnymi tłumaczeniami opublik

Elżbietanna | 2015-09-27

Dość ciężko jest recenzować traktat o Unii Europejskiej... No cóż, zawiera wszystko, co taki traktat powienien posiadać. Czytało się niekoniecznie przyjemnie, bo z musu, ale bynajmniej był zrozumiały.

Carrotka89 | 2013-08-09
Na półkach