Królewski sekret

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Once upon a king

Książę Michael odwiedza Amerykę, ale zamiast spędzać czas z ukochaną siostrą, wdaje się w burzliwy romans z jej przyjaciółką. Jednak Cara jest realistką, wie, że następcy tronu nawet nie wolno myśleć o poważnym związku ze zwyczajną dziewczyną. Po wspólnie spędzonej nocy, po prostu po cichu znika. Już wkrótce los ponownie zetknie ją z księciem i tym razem Carze nie uda się uciec od odpowiedzi na kilka ważnych pytań...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2007

Mak | 2014-03-24

Książka warta polecenia. Jedna z lepszych, które przeczytałam.

Opowieść lekka, przyjemna, a bohaterowie od razu wzbudzają sympatię. Bajka o Kopciuszku, który na swojej drodze spotyka księcia.

Cara, która zobowiązała się zorganizować śluby swoich przyjaciółek, nieoczekiwanie sama znajduje miłość. Bohaterka to typowa marzycielka, której brak pewności siebie. Może zbyt długo opiera się, odrzucając zakochanego w niej Michaela, ucieka się nawet do kłamstwa, ale ostatecznie wszystko dobrze się kończy.

Oby więcej takich książek. Polecam!!

bookslover | 2014-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2014

Być księżniczką - z pewnością każda kobieta marzyła o tym będąc małą dziewczynką. Zamek, książę, księżniczka - wtedy to było takie bajeczne i majestatyczne. Te wszystkie westchnienia i to całe bujanie w obłokach...Jak widać nie każdemu taka sytuacja w rzeczywistości odpowiada.
Cara poznała Michaela, kiedy przyjechał po jej przyjaciółkę Parker. Nie wiedziała wtedy, że to jest jej brat. Jakoś tak wyszło, że wylądowali w łóżku. Później, gdy nastał ranek, Michaela w pokoju nie było, więc Cara uciekła myśląc że ją porzucił. Czy faktycznie to zrobił?
Kilka miesięcy później Cara wyjechała do Eliason, żeby pomóc w organizacji ślubu jej dwóch przyjaciółek, które wychodziły za mąż jedna za detektywa, druga za księcia. Wtedy to na lotnisku w Eliason spotyka mężczyznę, o którym nie mogła przestać myśleć - Michaela. Okazało się, że jest on bratem Parker i będzie się z nim widywać codziennie, jako że mieszka w zamku, a ona będzie w nim teraz przebywać ustalając szczegóły wesela.
Jak potoczą się...

klaudja17 | 2016-12-07