Bonds of Justice

Okładka książki Bonds of Justice Nalini Singh
Okładka książki Bonds of Justice
Nalini Singh Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Psi i Zmiennokształtni (tom 8) fantasy, science fiction
Psi i Zmiennokształtni (tom 8)
Berkley Books
2010-07-06
2010-07-06
paranormal romance Changeling PsyNet zmiennoksztaltni romans fantastyka seks

W tej części poznajemy bliżej Maxa Shannon- człowieka oraz Sophia Russo- J-Psi.

W tej części poznajemy bliżej Maxa Shannon- człowieka oraz Sophia Russo- J-Psi.

Wciąż moja trójka ulubiona nieprzerwanie 5, 3 i 1, ale po tej części czuję nadzieję, że może być lepiej niż w części 6 i 7.
6/7

6/7

Kolejna część za mną i co by tu powiedzieć. Nie była to część tak ekscytująco jak poprzednie, ale nie okłamujmy się, gdy seria ma tyle części, książki muszą być zróżnicowane, bo inaczej będziemy czytać stek bzdur. A bzdur to tu nie było, fajna akcja, dobrze wykreowane postacie, świetnie się czytało . A gdy pojawiły się koty, to już byłam kupiona. Słyszałam że niektórzy omijają tą część, bo nie spodziewają się niczego ciekawego, nic bardziej mylnego. Proszę , nie róbcie tego. No ale jaka jest prawda musicie sprawdzić sami, ja biegnę dalej czytać.

Po siódmej części ta zdecydowanie lepsza.

Po siódmej części ta zdecydowanie lepsza.

Max i Sophie – kolejny, z przyjemnością przeczytany, romans paranormal. Świat wykreowany przez autorkę w cyklu Psi i Zmiennokształtni wciągnął mnie i zaintrygował.

ledwie dotarłam do końca ale to tylko może moja opinia -nie za bardzo podoba mi się postać Maxa wiec zrzucę to na niego bo czyta się dobrze.

W tej części widzimy historię pierwszej Psi, która pod żadnym pozorom nie może opuścić Sieci Psi i rzeczywiście tego nie robi. Max jest śledczym i doskonale wie jak odnajdywać winowajców zbrodni jednocześnie też jest człowiekiem posiadającym naturalną tarczę stanowiącą dla niego ochronę przed Psi. Sophia widzi w nim mężczyznę, który jest jedyną osobą dbającą o nią. Stają się sobie bardzo bliscy podczas prowadzenia śledztwa Nikity. Jednak zło nie śpi. Akcja w tej książce jednak jest wolniejsza niż w poprzednich częściach. Max boi się naciskać na swoją J-Psi, gdyż mógłby ją zranić. Jednak stado Ciemnej Rzeki od początku zauważa niuanse pomiędzy nimi i wspiera ich pomocą w najbardziej dramatycznych momentach. Podobnie jak i Radna jeśli jest jej to na rękę.

Książka równie rewelacyjna co poprzednie części, mimo, że brakowało mi trochę naszych zmiennych znajomych to historia wciągnęła mnie i nie chciała puścić, aż do ostatniej strony.

Mimo, że bohaterami 8 części serii są osoby nie związane ze stadem a mianowicie Max Shannon- człowiek oraz Sophia Russo- J-Psi to jednak przez całą książkę pojawiają się moi ukochani zmiennokształtni. W tej części sporo miejsca zajmuje para z pierwszego tomu a mianowicie Sascha i Lucas. Ukazane są dalsze losy i relacje Saschy z matką.
Jeżeli chodzi o samych głównych bohaterów ich losy przypominają bardziej kryminał niż romans- co wyróżnia książkę spośród wszystkich części z serii. Momentami było nudno ale jednak sam wątek kryminalny, zagadki i działania Rady zachęcały do dalszego czytania i nie żałuję.. :)

Jeżeli chodzi o samych głównych...

• Paranormal romance
  • Romans paranormalny