Heidi i tajemniczy zamek

Wydawnictwo: Grafag

z pewnością spotkaliście się już z Heidi, dziewczynką z gór, znacie niektóre opowiadania o niej, albo też tylko słyszeliście o nich. W tej książce przeczytacie o jej kolejnych, interesujących przygodach i o nowych przyjaciołach. Heidi znajdzie się w tajemniczym zamku, zostanie nawet panią kapitan, ale najszczęśliwsza jest w swoich ukochanych górach. Tam przeżywa codziennie coś nowego i zaskakują

Kolejne , przygody i kolejne tajemnicze odkrycia , poznanej już nam Heidi :) Czym tym razem nas zaskoczy ? O tym przekonacie się sami :) POLECAM !!!

Aerith | 2014-12-23
JNCrusher | 2014-01-22