On connail la musique

Nazywam się Sam. Mieszkam w Beverly Hills, gdzie chodzę do liceum. Razem z Alex i Clover, moimi najlepszymi przyjaciółkami, jesteśmy takimi samymi dziewczynami jak inne. Ale tylko z pozoru... W rzeczywistości jako Agentki WOOHP ściśle tajnej Agencji wypełniamy niebezpieczne misje. Tym razem zapowiada się, że naszym działaniom towarzyszyć będą muzyczne rytmy! My, licealistki staniemy się gwiazdami rockowymi!To wszystko z powodu Ricky&ego Mathisa, młodego piosenkarza, który hipnotyzuje tłumy...

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Tiger | 2011-08-17
Przeczytana: 2009 rok

Jak byłam mała zachwycałam się Odlotowymi agentkami, jestem nastolatką i również od czasu do czasu je czytam/oglądam. Rewelacyjna książeczka dla młodszych :)

HermionaGranger | 2017-03-25
Przeczytana: 25 marca 2017

Fabuła mnie nie zachwyciła (niestety). Mogło być lepiej!!!
Książka opowiada o trzech przyjaciółkach Sam, Alex i Clover. Udają zwykłe uczennice, a tak naprawdę są tajnymi agentkami! Tym razem (jak sam tytuł wskazuje) agentki mają " Muzyczną Misję". Muszą uratować miliony zombie fanów zakochanych w pewnym muzyku.
Mimo wszystko (nie jestem fanką takich książek) na pewno przeczytam inne książki z tej serii.

Kanakuji | 2011-06-11

Bardzo dobra książka którą fajnie się czyta.:)

olusia | 2011-06-15
Przeczytana: 18 lipca 2010

Nawet fajne ale inne były ciekawsze.

Tecna | 2016-03-15
Na półkach: Przeczytane, Od marca 2016