Jajko Księżyca

978-83-62199-13-6
typ
papier
Ag2S
3,73 (15 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Mam na imię Anabella i chcę opowiedzieć co mi się niedawno zdarzyło. A były to absolutnie dziwne i niezwykłe rzeczy. Dziwne i Niezwykłe: tak właśnie. A wszystko zaczęło się od Domu Naprzeciwko.

To bardzo piękna i poruszająca opowieść o dwunastoletniej dziewczynce, wyruszającej w niepokojącą wędrówkę przez świat z pogranicza łagodnej, czarodziejskiej baśni i mrożącego krew w żyłach horroru.

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-247-Jajko_ksi%C4%99zyca

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-247-Jajko_ksi%C4%99zyca

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
julka | 2015-03-24

Kolejna książka o trudno zrozumiałym dla mnie przesłaniu.Nie do końca wiem,czy warto ją polecać,ale może tak naprawdę to ja mam wygórowane ambicje do książek:-(

monyk | 2011-12-06

Zofia Beszczyńska to poetka, a zarazem autorka utworów fantastycznych, a także krytyk literacki i tłumaczka z francuskiego.

Główną bohaterką jest Anabella. Wydawałoby się, że to zwykła nastolatka jakich wiele. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Do domu naprzeciw wprowadza się nieznajomy.. I wtedy zaczyna się najdziwaczniejsza przygoda dziewczyny.. A wszystko zaczęło się od Domu Naprzeciwko.

Kim jest sąsiad? Jaka przygoda spotka nastolatkę? Po odpowiedzi zapraszam do książki.

To piękna, niepokojąca i poruszająca historia o dziewczynce, która przypadkowo trafia do świata, który łączy łagodną, magiczną i czarodziejską baśń i mrożący krew w żyłach, przerażający horror. Ta wędrówka całkowicie zmieni życie nastolatki.

Przyznam, że "Jajko księżyca" to bardzo intrygująca i zaskakująca powieść. Sama nie do końca zrozumiałam cały ten świat, który przedstawiła autorka. Tym bardziej, że główna bohaterka nie wie czy podróż, którą odbyła jest realna czy też nie. Może po prostu całą sytuację...

MaybeMarta1 | 2014-01-04
Przeczytana: 19 grudnia 2013

MASAKRA :/ nie polecam tej książki

basia | 2012-03-29
Przeczytana: luty 2012