Operacje chirurgiczne. 73 najczęściej wykonywane zabiegi. Co robi chirurg i dlaczego?

Tłumaczenie: Piotr Kostrzewski
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
The surgery book. An Ilustrated Guide to 73 of the Most Common Operations
chirurgia
zdrowie, medycyna
Daria

Nic nie wzbudza w nas większych obaw niż perspektywa poddania się operacji chirurgicznej. Niezależnie od tego, czy sami mamy zostać pacjentami czy operowana będzie bliska nam osoba, rodzi się w nas wiele pytań i wątpliwości związanych z proponowanym zabiegiem. W tej książce zawarto opisy 73 najczęściej wykonywanych operacji, w prosty i zrozumiały sposób dostarczające wiedzy niezbędnej każdemu pacjentowi, który chciałby w pełni świadomie poddać się leczeniu.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/operacje-chururgiczne-73-najczesciej/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/operacje-chururgiczne-73-najczesciej/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!