Szemrane czasy Stuartów

Wydawnictwo: Egmont Polska
The Slimy Stuarts
9788323719847
Anglia, Szkocja, Stuartowie

Oto historyczny pudding dla fanów angielskich dynastii!!! Książka Szemrane czasy Stuartów oszołomi cię nawałem odjazdowych, fascynujących i nieprawdopodobnych faktów, pozbieranych z całego okresu panowania Stuartów. Jeśli masz ochotę je poznać, przeczytaj tę książkę, a dowiesz się: - Kogo kopała i szturchała Elżbieta I? - Dlaczego jedzono ropuchy, ślimaki i pchły? - Dlaczego noszono ryby...

Oto historyczny pudding dla fanów angielskich dynastii!!!

Jeśli masz ochotę je poznać, przeczytaj tę książkę, a dowiesz się:
- Kogo kopała i szturchała Elżbieta I?
- Dlaczego jedzono ropuchy, ślimaki i pchły?
- Dlaczego noszono ryby na nogach?

Podładuj się przed lekcją historii jeszcze straszniejszymi informacjami o wybuchowym Spisku Prochowym albo o koszmarnym losie kobiet oskarżonych o czary! Historia jeszcze nigdy nie była tak strrraszna!.

źródło opisu: Egmont, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie