Szemrane czasy Stuartów

Okładka książki Szemrane czasy Stuartów
Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura dziecięca
literatura dziecięca
2007-03-27
9788323719847
Mariusz Brusiewicz
Anglia Szkocja Stuartowie

Okładka książki Straszna I wojna światowa i totalnie straszna II wojna światowa Martin Brown, Terry Deary
Ocena 7,3
Straszna I woj... Martin Brown, Terry...
Okładka książki Srodzy Sasi Martin Brown, Terry Deary
Ocena 7,3
Srodzy Sasi Martin Brown, Terry...

1973

Wyjątkowo zabawna, nawet jak na prześmiewczego Deary'ego 😬 😁 🤣

Specjalistą w opisie czadowej historrrii niezmiennie pozostaje Terry Deary, polecam całą serrrię, którą pochłoniecie w jedną noc, nadwerrrężając zmachane śmiechem mięśnie skośne brzucha 😁😁😁😜

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serrrdecznie polecam młodym i nieco starrrszym!
Można powiększyć wiedzę o historrryczne fakty i kontekst, jednocześnie mając rrrewelacyjną rrrozrywkę. Czego chcieć więcej?

Wyjątkowo zabawna, nawet jak na prześmiewczego Deary'ego 😬 😁 🤣

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serrrdecznie...

Dodaj cytat z książki Szemrane czasy Stuartów