Ciotunia z piekła rodem

Witamy, przedstawiamy wam waszych rówieśników, którzy uczą się, są zakochani na śmierć i życie, czasem z wzajemnością, a czasem niezupełnie. Przedstawiamy wam Patryka, który nie ma lekkiego życia oraz jego opiekunów pana i panią Owieczko. Poznacie też panią Weronikę, której w prawdziwym życiu wolelibyście nie spotkać.

Tutaj spotykamy się z bohaterami poznanymi w "Pierwszy dzień miłości" ale są również nowi. Pani Irena Landau opisuje sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas: śmierć rodziców, odnalezienie starszego brata, troskliwa opieka Pani Jadzi i Pana Stanisława Owieczków,emerytowanych nauczycieli matmy nad Patrykiem, którego traktują jak syna.... ;)Nie podoba mnie się postać Weroniki, ponieważ starsza pani jest pełna goryczy, z powodu niepowodzeń w dzieciństwie,młodości i dorosłym życiu, więc postanawia się zemścić nawet na tych,których już nie ma... :( Polecam gorąco!!!!! ;)

Czytajka | 2011-08-16
Przeczytana: 15 sierpnia 2011

Podobała mi się. Minusem były pomieszane rozdziały. Raz o śmierci, raz o pani Weronice.