Jessica

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Jessica ma naprawdę ciężkie życie. No bo co to za atrakcja żyć w takim zakątku rolniczej Walii, gdzie telefon komórkowy nie ma zasięgu dopóki nie przejdzie się przez cały sad i nie stanie na górce. Niczego tak nie pragnie, jak uciec do wielkiego świata. Czy wszystko jednak przemawia za taką decyzją? Czy spotkany w Wiedniu przystojny Mark nie odmieni jej spojrzenia na to, co wydawało się takie szare i nudne?

Amy392 | 2011-07-03
Przeczytana: 01 lipca 2011

Historia dziewczyny, która chce się wyrwać ze swojej rodzinnej wioski do "wielkiego świata". Bardzo fajna książka, szybko się czyta. Polecam!!

CrazyZosia | 2011-08-06

Czytałam niedawno. Życiowe :D