Szybkie gotowanie. Smakołyki w 20 minut

Die schnelle kuche
978-83-7404-671-8
kuchnia, szybkie
majkey

Książka kucharska dla niecierpliwych i zaganianych! Wszyscy cierpimy na ciągły i dokuczliwy brak czasu - natomiast chętnie jedlibyśmy wartościowe i smaczne posiłki. Jak to zrobić? Jak szybko przygotować taki obiad czy kolację? W książce znajdziemy wiele rad i pomysłów. Dowiemy się: jak zorganizować sobie pracę w kuchni, jakie produkty kupować stale, a jakie sezonowo, co przyszykować, by móc...

Książka kucharska dla niecierpliwych i zaganianych!
Wszyscy cierpimy na ciągły i dokuczliwy brak czasu - natomiast chętnie jedlibyśmy wartościowe i smaczne posiłki. Jak to zrobić? Jak szybko przygotować taki obiad czy kolację? W książce znajdziemy wiele rad i pomysłów. Dowiemy się: jak zorganizować sobie pracę w kuchni, jakie produkty kupować stale, a jakie sezonowo, co przyszykować, by móc gotować sprawnie i dobrze. Nie tylko czas przyrządzani a samej potrawy jest istotny, ale też wcześniejsze przygotowanie miejsca pracy, produktów, narzędzi oraz dodatków. Połączenie tych czynników sprawi, że czas przygotowania posiłku będzie krótki. W książce znajdziemy nowoczesne przepisy z całego świata, które wykonamy z łatwością i szybko. To kuchnia dla aktywnych, zabieganych i energicznych osób!

źródło opisu: www.weltbild.pl

źródło okładki: www.weltbild.pl