Her Warrior King
willa

Anglia, 1170 rok. Isabel, córka angielskiego wielmoży Edwina de Godred wiedziała, że nie uniknie swojego losu. Ani ucieczka, ani wypowiedzenie posłuszeństwa ojcu nie wchodziły w rachubę. Pełna obaw stanęła obok widzianego po raz pierwszy Patricka MacEgana, naczelnika irlandzkiego klanu, aby duchowny ogłosił ich mężem i żoną. Okazało się, że nie tylko ona została przymuszona do zawarcia...

Anglia, 1170 rok.

Okazało się, że nie tylko ona została przymuszona do zawarcia niechcianego małżeństwa. Patrick również nie miał wyjścia: od przypieczętowanego ślubem aliansu politycznego z ojcem Isabel zależało życie jego rodaków. Wyruszyli więc oboje do Irlandii, świadomi, że w tej niekomfortowej dla siebie sytuacji powinni przyjąć jakieś zasady współżycia. Isabel miała nadzieję, że Patrick, tak jak obiecał, będzie trzymał się od niej z daleka.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kasik | 2015-05-13
Na półkach: Przeczytane, Harlrqin

Sam pomysł na książkę ciekawy, bohaterowie z potencjałem, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

Ewelynn | 2017-03-21
Przeczytana: 21 marca 2017

Autorka miała doskonały pomysł na książkę jednak nie wykorzystała jego potencjału. Dialogi bardzo krótkie i słabo napisane. Głównych bohaterów dało by się polubić gdyby było to naprawdę dobrze napisane. Plusem jest to że jest w miarę krótka i szybko się czyta.

kinia2812 | 2016-11-19
Ann111 | 2014-11-26