Zakochany łajdak

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Scoundrel of Consequence
dona

Anglia, okres regencji. Cassandra Greenwood prowadzi ochronkę dla londyńskich sierot i dzieci ulicy, kontynuując dzieło nieżyjącego ojca. Odwiedza salony socjety tylko po to, aby uzyskać datki dla swoich podopiecznych. Jest młoda i urodziwa, lecz nie do zdobycia przez mężczyzn zabiegających o bliższą znajomość, bez względu na to, czy proponują jej małżeństwo, czy romans. Dla znanego skandalisty, lorda Williama Lamparda, hrabiego Carlow, uwiedzenie Cassandry staje się wyzwaniem, zwłaszcza że się o to założył z przyjacielem. Jednak to on traci głowę dla uroczej i wartościowej dziewczyny.

źródło opisu: Harlequin, 2009

źródło okładki: Harlequin Enterprises