W zoo przez cały dzień

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
978-83-258-0044-4
Ev_

Oryginalna książka dla małych poszukiwaczy przygód! Niepowtarzalna okazja, by odbyć pouczającą podróż w czasie – od szóstej rano, gdy zaspany tygrys ziewa, a strażnicy karmią żyrafę, aż do późnej nocy, gdy szopy pracze wychodzą na spacer. Rysunki zegara i zakładki na marginesach pomagają wybrać dowolną porę dnia. Bajecznie kolorowe, pełne szczegółów obrazki ćwiczą spostrzegawczość dziecka – na każdej stronie znajdują się zagadki związane z ilustracjami. Czytelnik poznaje egzotyczne zwierzęta i rytm życia zoo – a przy okazji uczy się unikać kieszonkowców!

źródło opisu: http://www.gigant.pl/html/8/prd/giropqdkmqlrwimrfugb/

źródło okładki: http://www.gigant.pl/html/8/prd/giropqdkmqlrwimrfugb/