Passionate Thirst

Książka jest przypisana do serii/cyklu "The Candace Steele Vampire Killer Trilogy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ballantine Book
Passionate Thirst
978-0-345-49253-1
wampiry, miłość
angielski
ChoiYoona

Candace Steele is as tough as she is alluring. For her, killing vampires isn’t just a job–it’s personal: She’s still haunted by erotic memories of an all-consuming affair with Ash, a seductive vampire who thrilled her–and then nearly destroyed her. Now, working undercover in a Las Vegas casino, she seduces the most powerful undead–right before she drives a stake through their unbeating hearts.

When hot-ticket singer Temptation McCoy sweeps into town for a major concert, Candace is tapped for security. But after meeting Temptation, Candace feels the cold, tingling sensation that can mean only one thing: There’s a vampire in the diva’s entourage. To complicate matters, Ash suddenly appears in Sin City, vowing to do anything and everything to draw Candace back into his arms. Overwhelmed by desire and suspicion, she lets down her guard . . . a move that could cost Candace her life.

tłumaczenie opisu :
KOLEJNA NOC W SIN CITY

Candace Steele jest tak groźna, jak kusząca. Dla niej zabijanie wampirów nie jest tylko pracą - jest sprawą osobistą. Wciąż nawiedzają ją erotyczne wspomnienia jej dawnego związku z Ashem, uwodzicielskim wampirem, który wstrząsnął nią, a potem prawie zniszczył. Teraz, pracując pod przykryciem w kasynie w Las Vegas, uwodzi najpotężniejszych nieumarłych - tuż przed tym, jak przebija ich niebijące serca.

Gdy gorący piosenkarz Temptation McCoy przybywa do miasta na swój wielki koncert, Candace zostaje przydzielona do ochrony. Ale po spotkaniu z Temptation, Candace odczuwa chłód i dreszcze, co oznacza tylko jedno: w załodze gwiazdy jest wampir. By skomplikować sprawy, Ash nagle pojawia się w Sin City, twierdząc, że zrobi cokolwiek i wszystko by Candace wróciła w jego ramiona. Przepełniona pragnieniem i podejrzeniami, opuszcza gardę... co może kosztować ją jej życie.

źródło opisu: http://www.randomhouse.com/book/38172/passionate-t...(?)

źródło okładki: http://www.randomhouse.com/book/38172/passionate-t...»

wampamira | 2013-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2013

Ona jest ofiarą wampira i teraz chce się zemścić.
Żyła w San Francisco i od roku mieszka w Vegas.
Pracuję jako detektyw, i zabija wampiry.
Jej ostatnie zlecenie to ochrona gwiazdy.
Ale w ochronie czai się zimno, a może oznaczać tylko wampira.
Jej kochanek policjant rozwikłuję sprawę zabójstwa[które ona dokonała ale to szczegół]
Lecz przeszłość się upomni o siebie.
Ash! Wraca i postanawia chronić to co jego gdy ten zabija człowieka bo ten ją skrzywdził Candace nie chce go znać więc ten zasypuję jej dom kwiatami tak jak 1,5 roku wcześniej.
Co więcej on nadal ją kocha ale czy ona kocha go.?
Czy na pewno to Temptation jest ofiarą.?
Czy miłość jest ważniejsza niż życie?
:I*U

k_a_s_i_a | 2013-05-09
Przeczytana: maj 2013

Ona jest człowiekiem on jest wampirem łączy ich jedno miłość... Jednak Candice ma wielki żal do Asha i nie potrafi z nim być. Natomiast on za wszelką cenę chce ją chronić choć nie zawsze wybiera dobre posunięcia.

Thanith | 2013-09-01
Na półkach: Przeczytane, Urban fantasy
Przeczytana: 01 września 2013

Książce nie brakuje niczego jest intryga, akcja, erotyzm. Dodrze wykreowana bohaterka jest mądra i pewna siebie- nawet ją polubiłam.

Maleństwo | 2016-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2016