Zgłosuj na książki roku 2017

Niewidzialne zasoby. Odnajdywanie darów ducha wewnątrz

Tłumaczenie: Grzegorz Wywiał
Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi
Invisible Supply: Finding the Gifts of the Spirit Within
filozofia i etyka
AleksaZ

Zasoby są duchem i znajdują się w twoim wnętrzu. Nigdy nie są widzialne i nigdy nie staną się widzialne. Są niewidzialne dla ludzkiego oka; są niewyczuwalne dla zmysłu dotyku; są nie do usłyszenia i nie do skosztowania. To, co obserwujesz w świecie zewnętrznym, to jedynie formy, jakie owe zasoby przyjmują w postaci pieniędzy, jedzenia, ubrania, mieszkania, środków transportu, kapitału obrotowego, itp. Twoja duchowa przenikliwość potwierdzi, że tak właśnie jest. Później ujrzysz dowody na to - nie przez dostrzeżenie zasobów, lecz form jakie zasoby przybierają. Zbiór zasad rozwoju duchowego stworzonych przez Joela Goldsmitha , a zwanych Drogą do Nieskończoności zainspirował miliony ludzi na świecie. W niniejszej książce autor wyjaśnia dziesięć zasad, które nie tylko niosą ze sobą pokój wewnętrzny i wzrost świadomości, ale również zaspakajają ludzkie potrzeby materialne.

źródło opisu: Biblioteka Nowej Ziemi, 2010

źródło okładki: www.biblioteka-nz.pl

Agnieszka | 2013-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2013

Ta książka nie potrzebuje komentarza.
Ten, kto ją przeczyta i pojmie jej przesłanie, zrozumie co mam na myśli. W każdym razie dziekuję Bogu, że do mnie trafiła. Szczerze polecam zainteresowanym Prawdą.

Ramon | 2011-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2011

Rewelacyjna lektura, a końcowy rozdział to jak finał jakiejś symfonii!

pawel153 | 2014-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2014