Przerwa w wieczności tom 3

Książka jest przypisana do serii/cyklu "PRZERWA W WIECZNOŚCI". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi
978-83-61897-64-4
religia
Ramon

Całe życie opiera się na teraźniejszości. Jak długo żyjemy na ludzkim poziomie życia, w naszym doświadczeniu będzie działać prawo co-człowiek-sieje-to-i-żąć-będzie, a to oznacza, że jak zasiejemy teraz, tak zbierzemy. Natura naszego siania określa naturę naszych zbiorów, lecz zbieranie w przyszłości nie może być bardziej harmonijne niż to, co zasiewamy w teraźniejszości. Duchowy owoc dnia jutrzejszego to produkt duchowego siania w teraz i jeśli nie siejemy teraz duchowo, nie będzie później duchowych owoców. Cała karma może zostać w każdej chwili wymazana, ponieważ rezultaty karmy trwają tylko wtedy, gdy działają nasiona karmy.

źródło opisu: http://www.biblioteka-nz.pl

źródło okładki: http://www.biblioteka-nz.pl