Na statku pirackim przez cały rok

Tłumaczenie: Elżbieta Derelkowska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Round the Clock: a pirate ship
978-83-258-0045-1
piraci, dziecko, dzieci, edukacja
Obieżyświat

Od zaokrętowania do ataku, od burzy do katastrofy – przez cały rok życie na statku pirackim pełne jest najrozmaitszych wydarzeń. Przyglądając się ilustracjom dziecko może przeżyć fantastyczne przygody podczas podróży z piratami! Dzięki zakładkom widocznym z prawej strony może podróżować w czasie i zobaczyć, co się dzieje na statku w różnych miesiącach. Dobrą zabawą będzie odnajdywanie...

Przyglądając się ilustracjom dziecko może przeżyć fantastyczne przygody podczas podróży z piratami! Dzięki zakładkom widocznym z prawej strony może podróżować w czasie i zobaczyć, co się dzieje na statku w różnych miesiącach. Dobrą zabawą będzie odnajdywanie rozmaitych postaci i przedmiotów na każdym etapie tej wspaniałej przygody! Niektóre części statku specjalnie nie zostały narysowane, żeby można było zobaczyć także to, co dzieje się pod pokładem.

źródło opisu: Wydawnictwo Klub Dla Ciebie, 2009

źródło okładki: http://www.weltbild.pl