Livia

Wydawnictwo: Virtualo.pl, Wydaje.pl
Livia
978-83-272-3182-6
Ania Górecka

Agata Wierzycka, menedżerka początkujących gwiazd, bierze pod opiekę młodą pisarkę, Sarę Braun. Debiut książkowy Sary już w pierwszych dniach sprzedaży staje się bestsellerem. Gdy sukces powieści jest ciągle gorącym tematem, pisarka zapowiada w mediach, że zaczyna pracę nad nowym dziełem, którym ma być scenariusz filmowy. Podczas pracy nad scenariuszem, menedżerka nabiera pewnych podejrzeń. Wydaje jej się, że jest obserwowana na każdym kroku przez swoją podopieczną. Kiedy w jednym z wywiadów Sara zdradza kilka szczegółów, dotyczących swej nowej historii, Agata coraz bardziej utwierdza się w swoich niepokojących podejrzeniach.

źródło opisu: Wydaje.pl, 2011

źródło okładki: http://wydaje.pl/ebooks/show/190/Livia