Titanic kruchy jak lód

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Ice fall
837149548X
iwona_90210

Należeli do elity, byli najbogatszymi pośród bogaczy, nie brakowało im niczego - prócz spokoju serca. Szantaże, skandale, grzechy, cudze krzywdy i zakazane namiętności - każdy z nich skrywał skrzętnie swoje tajemnice. Gdy razem wyruszyli w rejs na pokładzie "Titanica", nie wiedzieli jeszcze, że w obliczu dramatu, jaki rozegra się na środku oceanu, będą musieli raz jeszcze zajrzeć w głąb swoich sumień. Dla kogo z nich będzie to raz ostatni?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Herlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: http://cdn1.asteroid.pl/c4/a.swistak.pl/013/493/13493523_1024.jpg

Hasemania | 2015-06-30
Przeczytana: czerwiec 2015