Skandal w wyższych sferach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Scandalizing the Ton
dona

Anglia, XIX wiek. Lady Lydia Wexin, uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet Londynu, która powinna mieć u stóp cały świat, żyje na granicy ubóstwa, potępiona i wykluczona z towarzystwa. Jakby tego było mało, Lydię napastują żądni sensacji reporterzy brukowców. Dźwiga ten ciężki los za sprawą niedawno zmarłego męża, który stracił cały majątek, a nawet dopuścił się zabójstwa. Przypadkowo poznany Adrian Pomroy, wicehrabia Cavanley, zauroczony piękną wdową, oferuje jej pomoc. Nawiązuje się między nimi namiętny romans. Po pewnym czasie Lydia odkrywa, że spodziewa się ich wspólnego dziecka. W obawie przed kolejnym skandalem zamyka się w domu i nie kontaktuje z Adrianem.

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl