Depresja. Wiedzieć aby pomóc

Wydawnictwo: Cztery Strony Świata
83-88614-05-3
depresja, poradnik, psychiatria
zdrowie, medycyna

Publikacja "Depresja. Wiedzieć aby pomóc" jest dziełem lekarzy specjalistów Oddziału Leczenia Depresji Kliniki Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum UJ. Dzięki wieloaspektowemu przedstawieniu zagadnień związanych z genezą, przebiegiem oraz leczeniem depresji, książka pozwala zrozumieć sytuację chorego, zmienić nastawienie do prezentowanych przez niego objawów, a co najważniejsze, umożliwia...

Dzięki wieloaspektowemu przedstawieniu zagadnień związanych z genezą, przebiegiem oraz leczeniem depresji, książka pozwala zrozumieć sytuację chorego, zmienić nastawienie do prezentowanych przez niego objawów, a co najważniejsze, umożliwia wczesne wykrycie oznak rozwijającej się czy też powracającej choroby.
Zrozumiały i przejrzysty sposób ujęcia problemu powoduje, że publikacja może być źródłem użytecznej wiedzy dla pacjentów, ich rodzin, a także dla każdego czytelnika, który pragnie poszerzyć swoje wiadomości z zakresu zdrowia psychicznego.
Ze względu na szczegółowy i systematyczny charakter wykładu książka może stanowić lekturę uzupełniającą dla psychologów, studentów uczelni medycznych, przyszłych psychiatrów oraz lekarzy innych specjalności, ze szczególnym uwzględnieniem lekarzy pierwszego kontaktu.

źródło opisu: Wydawnictwo Medyczne 4 strony świata

zarzio | 2016-06-21