U nas w Ammerlo

Wydawnictwo: Egmont Polska
Hier bei uns in Ammerlo
978-83-237-8505-7
Paula

Ammerlo jest małe. Ściśle mówiąc: maleńkie, gdyż ma tylko trzy ulice. Ale Luisa i jej przyjaciele uważają, że jest tam wszystko, co potrzebne. Most zwodzony, którego mechanizm czasem zawodzi, tajna jaskinia nad morzem oraz leżąca na plaży bezpańska żaglówka - niestety przeciekająca i bez żagla, toteż wyprawa tą łodzią jest prawdziwą przygodą. I chociaż od czasu do czasu ktoś tam wpada do...

I chociaż od czasu do czasu ktoś tam wpada do wody, jedno jest pewne: nigdzie nie jest tak pięknie jak w Ammerlo!

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2007

źródło okładki: http://poczytajmi.blox.pl/tagi_b/8405/wakacyjne.html