Tajemnicze sprawy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "seria z... dreszczykiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bajka
978-83-61824-04-6
literatura dla dzieci
kultur-alnie

Gratka dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać książki! Przejrzysty tekst + dużo ilustracji + dreszczyk = książka, która czyta się sama Zbiór 13 niesamowitych opowieści, w których przenikają się dwa światy: widzialny z... niewidzialnym, dzieją się niewytłumaczalne zjawiska i pojawiają duchy (jak pradziadek Tadzio). Można tu spotkać kota tresującego latawiec albo psa, który z nudów...

Zbiór 13 niesamowitych opowieści, w których przenikają się dwa światy: widzialny z... niewidzialnym, dzieją się niewytłumaczalne zjawiska i pojawiają duchy (jak pradziadek Tadzio). Można tu spotkać kota tresującego latawiec albo psa, który z nudów wymyślił sobie staruszkę do towarzystwa... Choć to akurat nie było aż takie znowu niezwykłe w porównaniu z elektryzującym atmosferę pojawieniem się na świecie wnuków pani Dżul.

janek13 | 2015-03-19
madzia | 2014-09-27