Majowy weekend

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nastoletnie Problemy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-309-8
nastoletnie problemy
Monika

Asia niedawno straciła nogę w wypadku samochodowym i teraz stara się pogodzić z tą niełatwą dla niej sytuacją. Jej kuzyn, Marek, próbuje nawiązać kontakt z zamkniętą w sobie rówieśnicą. Czy jej inwalidztwo nie będzie przeszkodą w ich przyjaźni? W piękny majowy weekend Asia i Marek będą musieli zmierzyć się z problemami, które mogą spotkać każdego dwunastolatka.

źródło opisu: Wydawnictwo Skrzat, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Przepiękna powieść bardzo pouczająca polecam wszystkie powieści z serii nastoletnie problemy nie tylko młodzieży

SeaGoddess | 2012-10-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2008>...
Przeczytana: grudzień 2008

W tej książce nie było za wiele momentów, które by mnie zainteresowały. Czytałam bez większych emocji, ot-tak po prostu. Nic nadzwyczajnego.

sqiki | 2013-06-14
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 14 czerwca 2013

W tej książce cała akcja dzieje się tak naprawdę w ciągu jednego dnia. Jest bez zbędnych słów opisana sytuacja, problem i sposób rozwiązania. Tak naprawdę nawet nie mamy jak się w ciągnąć w akcje i polubić czy też nie bohaterów. Poza tym wypowiedzi i pomysły 12-letnich dzieci nie pasowały w ogóle do ich wieku. Wydaje mi się, że mimo naprawdę mądrej tematyki ta książka nie pozostaje na długo w pamięci.

Monika | 2011-05-27
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 27 maja 2011

Książka nawet ciekawa, ale koniec można przewidzieć. Trochę za krótka i akcja strasznie szybko się rozwija.

Przywr | 2016-10-03
Przeczytana: 16 kwietnia 2016