Poznaj swoje dziecko

Wydawnictwo: Muza
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Getting to Know Your Baby
Magdalena

Wskazówki dla rodziców, jak zrozumieć potrzeby dziecka i na nie reagować Dzieci pojawiając się na świecie posiadają już wiele umiejętności, odruchów i instynktów, które pomagają im w adaptacji i pozwalają wpływać na otaczające je środowisko i ludzi. Książka pokazuje świat oczami dziecka, skutecznie pomaga rodzicom zrozumieć potrzeby pociechy i prawidłowo na nie reagować . Opis zauważalnych zachowań dziecka i ich interpretacja. Praktyczne wskazówki pomagające rozwinąć umiejętności dziecka. Najnowsze odkrycia naukowe na temat pracy mózgu dziecka i jego sposobu widzenia świata.

źródło opisu: Wydawnictwo Muza 2011

źródło okładki: http://muza.com.pl

evax | 2013-09-25
Na półkach: Przeczytane, Poradniki, 2013
Przeczytana: 25 września 2013

,,Wskazówki dla rodziców, jak zrozumieć potrzeby dziecka i na nie reagować Dzieci pojawiając się na świecie posiadają już wiele umiejętności, odruchów i instynktów, które pomagają im w adaptacji i pozwalają wpływać na otaczające je środowisko i ludzi. Książka pokazuje świat oczami dziecka, skutecznie pomaga rodzicom zrozumieć potrzeby pociechy i prawidłowo na nie reagować .

Kyra Karmiloff jest psychologiem i redaktorem naczelnym przeznaczonej dla rodziców strony internetowej Pampers.com. Dr Annette Karmiloff-Smith jest członkiem akademickiego zespołu badawczego w Developmental Neurocognition Lab w Birkbeck College na Uniwersytecie Londyńskim. Razem napisały szereg prac na temat rozwoju w wieku dziecięcym.,,

Źródło...

Emma | 2014-01-13