Bajki pana Bałagana

Wydawnictwo: Muza
Moonlight

Inne wydania

Wojtek to główny bohater wszystkich bajek. Straszny bałaganiarz. Pewnego dnia zdenerwowany uwagami matki, że w jego pokoju panuje bałagan, krzyczy, żeby sobie panował. Popełnia błąd – tymi słowami niechcący przywołuje czarownika Bałagana, który rzeczywiście przejmuje władzę – zarówno nad pokojem, jak i nad jego właścicielem.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: www.wbibliotece.pl

LenaU | 2015-01-20
Przeczytana: 15 stycznia 2015

Kompletnie nie wciągająca "lektura". Może to za sprawą kiepsko dobranego lektora - jego głos był za niski, ciężki, złowrogi, zbyt głośny. Dzieci początkowo narzekały, że nic nie rozumieją, a następnie były zmęczone tymi złymi emocjami płynącymi od lektora. Ostatecznie książka niedokończona i to bez żadnego żalu. Może papierowa lektura przysporzyłaby lepszych doznań, ale audiobook okazał się dla nas porażką.

Alicja | 2014-02-18

Niesamowita książka. Seria opowiadań rozpoczynająca się od bliskich dziecku przemyśleń "dlaczego trzeba sprzątać" i "co się dzieje z postaciami z bajek".
Ogromnie rozwijająca wyobraźnię i świetnie napisana. Cudownie wykreowani bohaterowie, zabawni i wyraziści. Dzieci i nie tylko godzinami mogą się zastanawiać "co z nimi było dalej...".

Alannada | 2011-10-27

Wspaniała lektura dla młodszych czytelników. Rozwija wyobraźnię, bawi i nie zanudza starymi, znanymi bajkami

Dłuższa opinia tutaj:

Kanfieta | 2014-02-03

W dzieciństwie uwielbiałam tę książkę - pełna humoru, niebanalna i zachwycająca specyficzną reinterpretacją bajkowych motywów.

Matys | 2016-08-09
Koma | 2016-06-04