Błękitne oczy Tybetu

Tłumaczenie: Agata Muszalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans [Phantom Press]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
The mask
Dorota_1988

Kiedy Mary Gottfriede była piętnastoletnią panienką, wróżka przepowiedziała jej, że umrze młodo i odrodzi się w nowym, lepszym wcieleniu. Mija dziesięć lat. Podczas pobytu na Florydzie Margo poznaje młodego biznesmena i w trzy miesiące później, oboje szczęśliwi i zakochani, postanawiają się pobrać. Wyjeżdżają w podróż poślubną do Europy. Cass, chcąc zrobić niespodziankę młodej żonie,...

Mija dziesięć lat. Podczas pobytu na Florydzie Margo poznaje młodego biznesmena i w trzy miesiące później, oboje szczęśliwi i zakochani, postanawiają się pobrać. Wyjeżdżają w podróż poślubną do Europy. Cass, chcąc zrobić niespodziankę młodej żonie, postanawia zabrać ją do Nepalu. W ostatniej chwili sprawy zawodowe zmuszają go do przerwania wakacji i Margo wyrusza sama.

W kilka dni później Cass dowiaduje się o katastrofie samolotu, którym leciała...

Paulina | 2012-05-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Harlequin