978-8360170-26-7
krav maga, sztuki walski
poradniki
A--

Poznaj najlepszy system obrony i walki wręcz dla początkujących Krav Maga została przetestowana w walce jako oficjalny system walki wręcz Izraelskich Sił Obronnych i okazała się skuteczna. Kładzie się w niej nacisk na instynktowne ruchy, a skuteczne kontrataki sprawiają, że program jest łatwy do opanowania i doskonale nadaje się dla każdego - zarówno mężczyzn, jak i kobiet, osób o solidnej i drobnej budowie ciała, młodych i starych. Krav Maga dla początkujących przedstawia system podstawowych technik, najskuteczniejsze techniki stworzone w oparciu o realne sytuacje walki oraz pełny program treningu kondycyjnego. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności w walce wręcz czy też zyskać pewność siebie, by uniknąć konfrontacji z napastnikiem beż użycia broni, Krav Maga dla początkujących da ci wszystko, co potrzebne, by osiągnąć te cele. Krav maga dla początkujących zawiera ponad 360 fotografii, które pomogą ci opanować najskuteczniejszy na świecie system samoobrony i walki wręcz.

Tommi | 2016-07-29
książek: 2045