Psychologia menedżera. wybrane zagadnienia psychologii organizacji i zarządzania

Wydawnictwo: Difin
dioneja

Psychologia menedżera - zawiera opis mechanizmów psychologicznych odpowiedzialnych za efektywne zarządzanie kadrami w zakładzie pracy. Przedstawiono w nim zagadnieia związane z polityką personalną w firmie, omówiono zasady doboru, selekcji, oceniania i motywowania pracowników przez pracodawcę. Adresatami książki są ekonomiści, studenci, kadra kierownicza różnego szczebla oraz wszyscy zainteresowani nowoczesnymi metodami zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

źródło opisu: Difin

źródło okładki: Difin 1999