Essential: Wolverine, tom 1

Tłumaczenie: Orkanaugorze
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Essential". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mandragora
Essential: Wolverine - volume 1
83-89698-67-6
komiksy
Mike Draven

Wolverine. Logan. Patch. Podczas swoich wędrówek po świecie używa wielu imion i pseudonimów. Czy to w skutej lodem Kanadzie, czy w naznaczonych egzotycznym aromatem krajach południowo-wschodniej Azji, czy też włócząc się po ulicach Nowego Jorku, człowiek ten toczy nieustanną wojnę z potworem skrytym w jego wnętrzu. Potworem, który spuszczony ze smyczy przekształca się w niemożliwą do powstrzymania machinę śmierci, berserka znanego z opowieści o Wikingach. Poznaj jego liczne przygody, stań twarzą w twarz z niebezpieczeństwami i prześledź opowiedzianą jego słowami historię o batalii z bestią, którą więzi w sobie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/essential/1