Mega Marvel #12: Avengers - Ex Post Facto cz. 2

death maniac

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

JimmyG | 2019-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2019

Słabiutko, rwana narracja, masa postaci (i to tych mniej znanych) ogólne wyrwanie z kontekstu i głupawa fabuła z beznadziejnym czarnym charakterem.

Wkp | 2013-12-30
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 26 grudnia 2013

Avengers przybywają wreszcie do siedziby Gatherers, by poznać prawdę o Seris i działaniach Proktora. Po czyjej stronie opowiedzą się, kiedy świat stanie na krawędzi zagłady?

Nudy. To pierwsze słowo, jakie przychodzi mi do głowy na myśl o EX Post Facto. Rysunkowo nieźle, jednak scenariusz pomimo akcji jest po prostu rozwleczony, nudny i nijak nie potrafiący skupić na sobie uwagi odbiorcy. Bohaterom brak jest głębi, zwroty akcji nużą, a całość z trudem zasługuje na 5 gwiazdek. Zdecydowanie nie polecam, choć niezły początek może zmylić.

P.S. Ex Post Facto to również wręcz plagiat Dark Phoenix, więc i to stanowi kolejną przesłankę za wyzbyciem się chęci poznawania tej historii.